Založ si blog

Regionálne noviny na 40 000 adries

Poviem to takto, celkom zjednodušene – je to viac ako solídne presvedčivá reklama obchodníckej profesie s preferenciou reklamných úmyslov a ak vám prezradím, že je to adresované týždenníku prešovsko.sk, s údajom 21. ročník vydávania a pridám aj informáciu, že je to naozaj ten produkt tlačovej reklamy z majetku rodiny Matovičovcov v Trnave, celkom iste viac ako spoľahlivo zistíte, že to je naozaj presne to, čo v svojej podobe dokladov o podnikaní spôsobilo poslancovi parlamentu a šéfovi strany OĽaNO Igorovi Matovičovi problémy v réžii premiéra Róbert Fica, lebo… Tá dnes, už chronicky známa klebeta, že tento politik a štátnik sa u nás, v tej podobe akurát ním kontrolovaného práva dotýkajúceho sa vecí verejných má k dispozícii to, čo naozaj nikto a zneužiť ich môže akurát tak, ako mu to vyhovuje sa teraz možno dočká reprízy vysvetľovania, ako je takéto voľačo vôbec možné, lebo nový Matovičov právnik Daniel Lipšic sa viac ako rozhodne a vynaliezavo rozhodol pre verejnosť objaviť, v čom taký zázrak vôbec spočíva, lebo ak nie Kaliňák a Bašternák, tak prečo práve ten jeho klient áno a poviem to celkom jednoducho – lebo ktohovie prečo má u nás akurát teraz Fico  viac pravdy, právomocí a sily rozhodovať just tak, aby mu to pasovalo ako to potrebuje!

Pochopiteľne, pre istotu vám prezradím, že ten produkt reklamy poznám od prvého čísla, keď nám ho premiérovo doručili do poštovej schránky a vtedy Slovensku meno Matovič v ničom nerobilo naozaj žiadny problém, ale tak, ako čas v našej politike postupoval, sa cez stĺpček aj v tejto tlačovine, cez meno Igor, v celkom slušnej produkcii názorov a originálnych myšlienok preslávilo! Veru až do tej miery, že sa stal verejným nepriateľom samotného predsedu strany Smer a trojnásobného premiéra Fica, teraz teda čelí jeho tlaku predovšetkým v rovine obyčajných občianskych práv a na jeho škode sa môže Slovensko priučiť tomu, čo je to zneužívanie moci, koľko hriechov sa už voči sociálnej spravodlivosti a rovnosti v ľudskej spoločnosti Fico dopustil a neváham vysloviť predpoklad, že ak spravodlivosť dá, tak ten Lipšic sa posoší akurát tak, aby mu osud nič nezostal dlžný, lebo každá pôžička v tejto sfére by mala mať svoju spravodlivú splátku!

Ale pre poriadok vecí sa vrátim k tej osemstránkovej reklamnej tlačovine, čo sa týždeň čo týždeň, v jej vlastne dávno unifikovanej podobe stala tlačou, čo pre mňa nie je reklamným produktom, lebo vždy to boli akurát tie originálne doplnky, ako ten stĺpček Igora Matoviča, čo mali charakter občianskeho poučenia o realite súčasných hodín v spoločnosti a aby som potvrdil, že táto jeho hodnota zostala zachovaná, aj napriek tomu, že Ficova filozofia osobnej moci je doma aj v tomto priestore prezradím vám, že tam, kde mal voľakedy svoj stĺpček Matovič, je teraz doma Veronika Remišová a je voľačo ako správna následovníčka svojho predchodcu!  V každom ohľade, dá sa povedať, v čísle 40, zo 6. októbra sa premiérovi prihovorila celkom osobne, ba naozaj až nežensky odvážne, lebo len si to predstavte, ušlo sa mu od nej oslovenia v podobe, Pán Fico , takto to ďalej nejde  a mala guráž jeho správu vecí verejných podrobiť kritike v kontexte s tým, ako si vládnuce prvky spoločnosti medzi sebou delia možný zisk z verejných financií a čestné slovo – na nič dôležitého nezabudla, bol to spravodlivý verdikt ich hriešnosti a ak mám byť celkom jednoznačne adresný a spravodlivý, ušiel sa všetkým takto zainteresovaným ten iluzórny pľuvanec hnusu a veru aj vedro smrdutej vody hanby, lebo čo sa dá robiť, nič iné si naozaj nezaslúžia!

Mámil, ale neuspel, bola v tom viera aj presvedčenie

21.05.2018

Tento titulok som si pripravil ešte voľakedy v týždni pred 20. májom, keď sa redaktor z Markízy Michal Kovačič celkom presvedčivo predviedol verejnosti sľubom, že prezident Kiska verejnosti viac »

Obrat ako v rozprávke, vyznamenal sa však nielen Kočner!

20.05.2018

Budem v kontexte s týmto oznamom radšej opatrný, v hre je síce naozaj veľa miliónov, veru až 70, ich nádejným vlastníkom je ten všeobecne známy podnikateľ Kočner, čo ich vystavil na meno viac »

Prišiel čas aj v Čechách upratať. . .

19.05.2018

Pevne verím, že ste nikto nezabudli na tie chvíle, keď sa definitívny koniec vlády Fico III. zmenil na presvedčenie jej premiéra bojovať za podobu tej novej, v rovnakej podobe, ako vznikla po viac »

Damask, Sýria, vojaci

Asad obnovil ofenzívu, chce vyhnať islamistov z južného Damasku

21.05.2018 12:42

Sýrske vládne jednotky v pondelok napoludnie obnovili svoju ofenzívu proti extrémistickej skupine Islamský štát na juhu hlavného mesta Damask.

natália blahová

Ekvádor posiela na Slovensko ministerky, aby riešili boj o dieťa. Blahová hovorí o medzinárodnom škandále

21.05.2018 12:25

Prípad matky z Ekvádoru a jej deväťročnej dcéry sa stáva medzinárodným škandálom. Vyhlásila Natália Blahová zo SaS v súvislosti s medializovaným prípadom.

peniaze, peňaženky, úspory, dôchodok

Ohrozených chudobou bolo vlani na Slovensku 650-tisíc ľudí

21.05.2018 12:10

Hranica rizika chudoby pre jednočlennú domácnosť je 360 eur mesačne, v domácnosti s 2 dospelými a 2 deťmi do 14 rokov je to 750 eur mesačne.

SR Bratislava doprava cesty oprava BAX

Brniansku cestu a Budatínsku ulicu v Bratislave začnú opravovať v utorok

21.05.2018 12:02

S prácami na Brnianskej ceste sa začne v utorok od 08.00 h. Mesto dá opraviť 1368-metrový úsek od Pražskej po Patrónku v smere von z mesta.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,508
Celková čítanosť: 2574585x
Priemerná čítanosť článkov: 1707x

Autor blogu

Kategórie