Založ si blog

Prognózy prezidentských volieb v Rusku sú už teraz režijne dokonalé. . .

Tým titulkom preukazujem všetkým zvedavcom o priebeh prezidentských volieb v Rusku službu, ktorá by mala celkom nihilizovať obavy tých naozaj opatrných príslušníkov slovenskej národnosti, čo sa trápia, či sú aspoň zneistení, ako to s voľbou prezidenta Putina v Rusku bude tak naozaj, lebo čo sa dá robiť, iba nedávna akcia rovnakého druhu v Česku bola tak trošku dobrodružstvom, ale aj kabaretom a to je voľačo v Moskve celkom zásadne odmietané, takže pozor – očakávať je treba celkom iný priebeh! Všetko bude už iba dokonalé a aby sa ani len náhodu nestalo voľačo prekvapujúce, vo chvíli vypršania časového limitu prihlášok do volieb – to bolo v stredu 31. januára do 18.00 hod. moskovského času, to celému svetu potvrdila predsedníčka Ústrednej volebnej komisie Ella Pamfilovová a môžete mi dôverovať, naozaj na nič dôležité nezabudla!

Volebná komisia zaregistrovala dvoch samostatných kandidátov, Vladimira Žirinovského a Pavla Grudinina, čo svoju kandidatúru doložili priložením 300 000 podpisov a 6 ďalšími kandidátmi mimoparlamentných strán a tie, doložené 100 000 podpisov priaznivcov sa teraz stanú predmetom kontroly členov volebnej komisie spolu so všetkým právnymi normami, ktoré sú predpísané a je to voľačo celkom bezchybné! Verte mi, ak to náhodou nebude iba v tej podobe, komisia nič neprepáči a a buďte si istí, že v tej chvíli sa takto neoverený kandidát do volieb nezapojí ani len náhodou, či zázrakom!

Samozrejme, je dôležité, že už predtým sa z volieb odhlásili kandidáti, ktorým sa zrejme tá dôležitosť chvíle stala priveľkou záťažou, alebo s voľačím neuspeli a teda vedzte, že kandidátka Ľudovej strany Ruska Irina Volynecová sa kandidatúry vzdala bez udania dôvodov, ale jej prianie dostalo podobu žiadosti, aby sa všetci jej nádejní voliči stali voliteľmi Vladimíra Putina a uznajte, je to viac ako presvedčivý dôkaz jej podpory tomu správnemu kandidátovi!

Voľačo naozaj celkom zvláštne si ako svoju rezignáciu vymyslel poslanec kostromskej oblastnej dumy Vladimír Michajlov a to aj napriek faktu, že tú podporu hlasov už mal mnohými zodpovednými previerkami potvrdenú, lebo si vraj celkom šokovaný uvedomil fakt, že je  pre ruského voliča celkom neznámou osobou a tak sa rozhodol z volieb vlastne s hanbou utiecť a k voľačonu len máličko inému sa odhodlal aj kandidát zo Strany sociálnych reforiem Stanislav Poliščuk, čo svoje nádeje celkom stotožňuje s menom Putin a je ešte aj akože veľkorysým darcom všetkého čo jeho jest  a tejto osobnosti ponúka celý svoj predvolebný program, čo je svojim spôsobom voľačo skôr tajomné a záhadné, než čo len troška hodnotné…

Nuž a teraz teda to podstatné, voľby v Rusku budú 18. marca, čo je nedeľa, kampaň trvá už od 18. decembra, nemáme o nej takmer žiadne informácie čo dokazuje, že je to všetko OK a nepochybujem, že meno favorita, ktorým je samozrejme súčasný prezident Vladimír Putin, s predpokladaným výsledkom podpory dvoch tretín voličov v Rusku všetci poznáte a aby som tomu predsa len dal voľačo ako ozdobu v podobe rarity s voľbami spojenými, je tu verejne produkovaný postoj biskupa pravoslávia, že on veru Putina voliť nebude, lebo je to vraj návrat do temných čias tejto krajiny a aj rozhodnutie najvyšších súdnických verdiktov v krajine, že  ten rebel Navaľnyj  je z volieb definitívne vylúčený a tým je daná záruka, že sa nič nepredvídané naozaj nemôže stať!!!

Teda tak, povedané a aj napísané je to celkom bezozvyšku, 80% ruských voličov si svojho staronového prezidenta, ktorému ten súčasný mandát vyprší 7. mája zvolí až do roku 2024 a jeho 65 rokov vo funkcii hlavy štátu sa potom zveľadí o rok cez sedemdesiatku a to už je voľačo hodné  naozaj dobrej pamäti, čo poviete… Alebo aj ináč, dá sa to naozaj vnímať veru aj tak, že pre tých naozaj vyvolených je v tom nádej stať sa pri správnej réžii  prezidentom na veky vekov!

Osobné meditácie sú voľačo prirodzené, samozrejmé a pre mladých poučné. . .

21.01.2019

Veľkú časť nedele som strávil pri televíznej obrazovke sledovaním tenisovej mužskej dvojhry medzi Tsitsipasom a Federerom a kým začiatok toho prenosu mal radostnú ouvertúru, jej finále ma viac »

Prezidentský kandidát strany Smer Šefčovič sám seba podvádza. . .

21.01.2019

Všetci u nás celkom spoľahlivo vedia, že vedúca spoločenská sila špecifikovaná politickou stranou je u nás spoľahlivo akceptovateľná výsledkami parlamentných volieb a už naozaj viackrát viac »

Priority slovenskej politiky sú neuveriteľne dôležité aj rozsiahle. . .

20.01.2019

Tak, ako sa tento januárový týždeň blížil k víkendu s dátumom sobota 19 a nedeľa 20 bolo mi nad slnko jasnejšie, že voľajako jednoznačne sa rozhodnúť, čo bude treba určiť ako prioritu viac »

pumpa, tankovanie, benzín

Na benzínovej pumpe pri Prahe sa opitý muž polial horľavinou

21.01.2019 20:40

Okolnosti udalosti polícia preveruje.

Peniaze, libra, dolár, euro

Brexit zasiahne aj dôchodky, slovenská vláda ich chce garantovať

21.01.2019 19:46

Medzi oblasti, ktoré treba legislatívne upraviť v prípade brexitu, patrí nárok na dôchodky.

SR Devínska Kobyla bývalá raketová základňa BAX

Mala nás chrániť pred NATO, dnes je z nej ruina

21.01.2019 19:46

Betónové silá, bunkre a kasárne stavali nad bratislavskou Dúbravkou v rokoch 1979 až 1983.

Rada Európy

Rusko zvažuje odchod z Rady Európy

21.01.2019 19:17

"Diskriminácia na politickom základe je pre nás neprijateľná," znie z Moskvy.