Založ si blog

Prognózy prezidentských volieb v Rusku sú už teraz režijne dokonalé. . .

Tým titulkom preukazujem všetkým zvedavcom o priebeh prezidentských volieb v Rusku službu, ktorá by mala celkom nihilizovať obavy tých naozaj opatrných príslušníkov slovenskej národnosti, čo sa trápia, či sú aspoň zneistení, ako to s voľbou prezidenta Putina v Rusku bude tak naozaj, lebo čo sa dá robiť, iba nedávna akcia rovnakého druhu v Česku bola tak trošku dobrodružstvom, ale aj kabaretom a to je voľačo v Moskve celkom zásadne odmietané, takže pozor – očakávať je treba celkom iný priebeh! Všetko bude už iba dokonalé a aby sa ani len náhodu nestalo voľačo prekvapujúce, vo chvíli vypršania časového limitu prihlášok do volieb – to bolo v stredu 31. januára do 18.00 hod. moskovského času, to celému svetu potvrdila predsedníčka Ústrednej volebnej komisie Ella Pamfilovová a môžete mi dôverovať, naozaj na nič dôležité nezabudla!

Volebná komisia zaregistrovala dvoch samostatných kandidátov, Vladimira Žirinovského a Pavla Grudinina, čo svoju kandidatúru doložili priložením 300 000 podpisov a 6 ďalšími kandidátmi mimoparlamentných strán a tie, doložené 100 000 podpisov priaznivcov sa teraz stanú predmetom kontroly členov volebnej komisie spolu so všetkým právnymi normami, ktoré sú predpísané a je to voľačo celkom bezchybné! Verte mi, ak to náhodou nebude iba v tej podobe, komisia nič neprepáči a a buďte si istí, že v tej chvíli sa takto neoverený kandidát do volieb nezapojí ani len náhodou, či zázrakom!

Samozrejme, je dôležité, že už predtým sa z volieb odhlásili kandidáti, ktorým sa zrejme tá dôležitosť chvíle stala priveľkou záťažou, alebo s voľačím neuspeli a teda vedzte, že kandidátka Ľudovej strany Ruska Irina Volynecová sa kandidatúry vzdala bez udania dôvodov, ale jej prianie dostalo podobu žiadosti, aby sa všetci jej nádejní voliči stali voliteľmi Vladimíra Putina a uznajte, je to viac ako presvedčivý dôkaz jej podpory tomu správnemu kandidátovi!

Voľačo naozaj celkom zvláštne si ako svoju rezignáciu vymyslel poslanec kostromskej oblastnej dumy Vladimír Michajlov a to aj napriek faktu, že tú podporu hlasov už mal mnohými zodpovednými previerkami potvrdenú, lebo si vraj celkom šokovaný uvedomil fakt, že je  pre ruského voliča celkom neznámou osobou a tak sa rozhodol z volieb vlastne s hanbou utiecť a k voľačonu len máličko inému sa odhodlal aj kandidát zo Strany sociálnych reforiem Stanislav Poliščuk, čo svoje nádeje celkom stotožňuje s menom Putin a je ešte aj akože veľkorysým darcom všetkého čo jeho jest  a tejto osobnosti ponúka celý svoj predvolebný program, čo je svojim spôsobom voľačo skôr tajomné a záhadné, než čo len troška hodnotné…

Nuž a teraz teda to podstatné, voľby v Rusku budú 18. marca, čo je nedeľa, kampaň trvá už od 18. decembra, nemáme o nej takmer žiadne informácie čo dokazuje, že je to všetko OK a nepochybujem, že meno favorita, ktorým je samozrejme súčasný prezident Vladimír Putin, s predpokladaným výsledkom podpory dvoch tretín voličov v Rusku všetci poznáte a aby som tomu predsa len dal voľačo ako ozdobu v podobe rarity s voľbami spojenými, je tu verejne produkovaný postoj biskupa pravoslávia, že on veru Putina voliť nebude, lebo je to vraj návrat do temných čias tejto krajiny a aj rozhodnutie najvyšších súdnických verdiktov v krajine, že  ten rebel Navaľnyj  je z volieb definitívne vylúčený a tým je daná záruka, že sa nič nepredvídané naozaj nemôže stať!!!

Teda tak, povedané a aj napísané je to celkom bezozvyšku, 80% ruských voličov si svojho staronového prezidenta, ktorému ten súčasný mandát vyprší 7. mája zvolí až do roku 2024 a jeho 65 rokov vo funkcii hlavy štátu sa potom zveľadí o rok cez sedemdesiatku a to už je voľačo hodné  naozaj dobrej pamäti, čo poviete… Alebo aj ináč, dá sa to naozaj vnímať veru aj tak, že pre tých naozaj vyvolených je v tom nádej stať sa pri správnej réžii  prezidentom na veky vekov!

Mámil, ale neuspel, bola v tom viera aj presvedčenie

21.05.2018

Tento titulok som si pripravil ešte voľakedy v týždni pred 20. májom, keď sa redaktor z Markízy Michal Kovačič celkom presvedčivo predviedol verejnosti sľubom, že prezident Kiska verejnosti viac »

Obrat ako v rozprávke, vyznamenal sa však nielen Kočner!

20.05.2018

Budem v kontexte s týmto oznamom radšej opatrný, v hre je síce naozaj veľa miliónov, veru až 70, ich nádejným vlastníkom je ten všeobecne známy podnikateľ Kočner, čo ich vystavil na meno viac »

Prišiel čas aj v Čechách upratať. . .

19.05.2018

Pevne verím, že ste nikto nezabudli na tie chvíle, keď sa definitívny koniec vlády Fico III. zmenil na presvedčenie jej premiéra bojovať za podobu tej novej, v rovnakej podobe, ako vznikla po viac »

Euro, peniaze, kôš, kríza

Až 111 kg ročne. Toľko jedla vyhodí priemerný Slovák

21.05.2018 11:01

Každý piaty slovenský spotrebiteľ priznáva, že v domácnosti plytvá potravinami. Priemerný obyvateľ Slovenska vyhodí ročne 111 kg jedla ročne.

KĽDR, raketa, Kim Čong-un

KĽDR chce ukázať demontáž nepoužiteľnej strelnice. Neprijala však zoznam susedných novinárov

21.05.2018 10:59

Severná Kórea neprijala zoznam juhokórejských novinárov a reportérov, ktorí by mali pokrývať uzavretie jadrového testovacieho areálu Pchunggje.

Indonézia, sopka Merapi

Indonézsky vulkán sa prebudil k životu, Merapi chrlí popol

21.05.2018 10:44

Najaktívnejšia indonézska sopka Merapi v pondelok skoro ráno opäť vybuchla, pričom vychrlila dym a popol do výšky 1 200 metrov.

City, Londýn

Britskí poslanci vyzvali Mayovú, aby bojovala s ruskými špinavými peniazmi

21.05.2018 10:37

Ruskí "kleptokrati" napojení na Putina podľa poslancov využívajú britské finančné služby na pranie špinavých peňazí a obchádzanie sankcií proti Moskve.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,508
Celková čítanosť: 2574269x
Priemerná čítanosť článkov: 1707x

Autor blogu

Kategórie