Založ si blog

Prognózy prezidentských volieb v Rusku sú už teraz režijne dokonalé. . .

Tým titulkom preukazujem všetkým zvedavcom o priebeh prezidentských volieb v Rusku službu, ktorá by mala celkom nihilizovať obavy tých naozaj opatrných príslušníkov slovenskej národnosti, čo sa trápia, či sú aspoň zneistení, ako to s voľbou prezidenta Putina v Rusku bude tak naozaj, lebo čo sa dá robiť, iba nedávna akcia rovnakého druhu v Česku bola tak trošku dobrodružstvom, ale aj kabaretom a to je voľačo v Moskve celkom zásadne odmietané, takže pozor – očakávať je treba celkom iný priebeh! Všetko bude už iba dokonalé a aby sa ani len náhodu nestalo voľačo prekvapujúce, vo chvíli vypršania časového limitu prihlášok do volieb – to bolo v stredu 31. januára do 18.00 hod. moskovského času, to celému svetu potvrdila predsedníčka Ústrednej volebnej komisie Ella Pamfilovová a môžete mi dôverovať, naozaj na nič dôležité nezabudla!

Volebná komisia zaregistrovala dvoch samostatných kandidátov, Vladimira Žirinovského a Pavla Grudinina, čo svoju kandidatúru doložili priložením 300 000 podpisov a 6 ďalšími kandidátmi mimoparlamentných strán a tie, doložené 100 000 podpisov priaznivcov sa teraz stanú predmetom kontroly členov volebnej komisie spolu so všetkým právnymi normami, ktoré sú predpísané a je to voľačo celkom bezchybné! Verte mi, ak to náhodou nebude iba v tej podobe, komisia nič neprepáči a a buďte si istí, že v tej chvíli sa takto neoverený kandidát do volieb nezapojí ani len náhodou, či zázrakom!

Samozrejme, je dôležité, že už predtým sa z volieb odhlásili kandidáti, ktorým sa zrejme tá dôležitosť chvíle stala priveľkou záťažou, alebo s voľačím neuspeli a teda vedzte, že kandidátka Ľudovej strany Ruska Irina Volynecová sa kandidatúry vzdala bez udania dôvodov, ale jej prianie dostalo podobu žiadosti, aby sa všetci jej nádejní voliči stali voliteľmi Vladimíra Putina a uznajte, je to viac ako presvedčivý dôkaz jej podpory tomu správnemu kandidátovi!

Voľačo naozaj celkom zvláštne si ako svoju rezignáciu vymyslel poslanec kostromskej oblastnej dumy Vladimír Michajlov a to aj napriek faktu, že tú podporu hlasov už mal mnohými zodpovednými previerkami potvrdenú, lebo si vraj celkom šokovaný uvedomil fakt, že je  pre ruského voliča celkom neznámou osobou a tak sa rozhodol z volieb vlastne s hanbou utiecť a k voľačonu len máličko inému sa odhodlal aj kandidát zo Strany sociálnych reforiem Stanislav Poliščuk, čo svoje nádeje celkom stotožňuje s menom Putin a je ešte aj akože veľkorysým darcom všetkého čo jeho jest  a tejto osobnosti ponúka celý svoj predvolebný program, čo je svojim spôsobom voľačo skôr tajomné a záhadné, než čo len troška hodnotné…

Nuž a teraz teda to podstatné, voľby v Rusku budú 18. marca, čo je nedeľa, kampaň trvá už od 18. decembra, nemáme o nej takmer žiadne informácie čo dokazuje, že je to všetko OK a nepochybujem, že meno favorita, ktorým je samozrejme súčasný prezident Vladimír Putin, s predpokladaným výsledkom podpory dvoch tretín voličov v Rusku všetci poznáte a aby som tomu predsa len dal voľačo ako ozdobu v podobe rarity s voľbami spojenými, je tu verejne produkovaný postoj biskupa pravoslávia, že on veru Putina voliť nebude, lebo je to vraj návrat do temných čias tejto krajiny a aj rozhodnutie najvyšších súdnických verdiktov v krajine, že  ten rebel Navaľnyj  je z volieb definitívne vylúčený a tým je daná záruka, že sa nič nepredvídané naozaj nemôže stať!!!

Teda tak, povedané a aj napísané je to celkom bezozvyšku, 80% ruských voličov si svojho staronového prezidenta, ktorému ten súčasný mandát vyprší 7. mája zvolí až do roku 2024 a jeho 65 rokov vo funkcii hlavy štátu sa potom zveľadí o rok cez sedemdesiatku a to už je voľačo hodné  naozaj dobrej pamäti, čo poviete… Alebo aj ináč, dá sa to naozaj vnímať veru aj tak, že pre tých naozaj vyvolených je v tom nádej stať sa pri správnej réžii  prezidentom na veky vekov!

Vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá. . .

18.08.2018

Budem, ako sa hovorí celkom ústretový, alebo aj ináč, všetko dopovedajúci až do konca, lebo všetci viete, že takéto „životné pravdy“ sa vyznačujú v realite svojho použitia najradšej viac »

Ponáhľať sa iba primerane je naozaj dobrá rada. . .

17.08.2018

V našej republike sme ešte stále iba takí voľajakí „politickí učni“, alebo ešte presnejšie – „nedouci“, ak mi budete chcieť rozumieť a tá poučka, čo som napísal do titulku tejto viac »

Koaličné manévre sú tak akosi nekompletné, Smer sa neangažuje. . .

16.08.2018

Budem celkom racionálnym, slovenská politická scéna je naozaj radikálne ovplyvnená udalosťou, čo naše oficiálne vládnuce orgány priviedla až k podozreniu, že v spolupráci s Vietnamom sa viac »

Camorra, mafia, polícia

V Kalábrii zatkli vplyvného člena 'Ndranghety

18.08.2018 16:28

Vplyvného člena talianskej zločineckej organizácie 'Ndrangheta zatkli po tom, čo strávil tri roky na úteku, väčšinou v Nemecku.

holokaust, transport Židov

Prívrženci nacistu Hessa odvolali zhromaždenie v Berlíne. Prišlo málo ľudí

18.08.2018 16:13

Organizátori zhromaždenia neonacistov na počesť Rudolfa Hessa, svoju pôvodnú akciu v nemeckej metropole Berlín zrušili.

Elektrina, energia

V lete Slováci spotrebujú o 5 percent menej elektriny ako je priemer

18.08.2018 15:50

Na Slovensku klesá spotreba elektriny počas letných mesiacov oproti priemernému mesiacu približne o 5,5 %, v Česku o takmer 12 %.

most snp, novy most

Mosty v správe mesta sú vo vyhovujúcom stave, ubezpečuje bratislavský magistrát

18.08.2018 15:33

Všetky mostné objekty v správe hlavného mesta sú podrobované pravidelným obhliadkam.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,607
Celková čítanosť: 2790391x
Priemerná čítanosť článkov: 1736x

Autor blogu

Kategórie