Založ si blog

Prognózy prezidentských volieb v Rusku sú už teraz režijne dokonalé. . .

Tým titulkom preukazujem všetkým zvedavcom o priebeh prezidentských volieb v Rusku službu, ktorá by mala celkom nihilizovať obavy tých naozaj opatrných príslušníkov slovenskej národnosti, čo sa trápia, či sú aspoň zneistení, ako to s voľbou prezidenta Putina v Rusku bude tak naozaj, lebo čo sa dá robiť, iba nedávna akcia rovnakého druhu v Česku bola tak trošku dobrodružstvom, ale aj kabaretom a to je voľačo v Moskve celkom zásadne odmietané, takže pozor – očakávať je treba celkom iný priebeh! Všetko bude už iba dokonalé a aby sa ani len náhodu nestalo voľačo prekvapujúce, vo chvíli vypršania časového limitu prihlášok do volieb – to bolo v stredu 31. januára do 18.00 hod. moskovského času, to celému svetu potvrdila predsedníčka Ústrednej volebnej komisie Ella Pamfilovová a môžete mi dôverovať, naozaj na nič dôležité nezabudla!

Volebná komisia zaregistrovala dvoch samostatných kandidátov, Vladimira Žirinovského a Pavla Grudinina, čo svoju kandidatúru doložili priložením 300 000 podpisov a 6 ďalšími kandidátmi mimoparlamentných strán a tie, doložené 100 000 podpisov priaznivcov sa teraz stanú predmetom kontroly členov volebnej komisie spolu so všetkým právnymi normami, ktoré sú predpísané a je to voľačo celkom bezchybné! Verte mi, ak to náhodou nebude iba v tej podobe, komisia nič neprepáči a a buďte si istí, že v tej chvíli sa takto neoverený kandidát do volieb nezapojí ani len náhodou, či zázrakom!

Samozrejme, je dôležité, že už predtým sa z volieb odhlásili kandidáti, ktorým sa zrejme tá dôležitosť chvíle stala priveľkou záťažou, alebo s voľačím neuspeli a teda vedzte, že kandidátka Ľudovej strany Ruska Irina Volynecová sa kandidatúry vzdala bez udania dôvodov, ale jej prianie dostalo podobu žiadosti, aby sa všetci jej nádejní voliči stali voliteľmi Vladimíra Putina a uznajte, je to viac ako presvedčivý dôkaz jej podpory tomu správnemu kandidátovi!

Voľačo naozaj celkom zvláštne si ako svoju rezignáciu vymyslel poslanec kostromskej oblastnej dumy Vladimír Michajlov a to aj napriek faktu, že tú podporu hlasov už mal mnohými zodpovednými previerkami potvrdenú, lebo si vraj celkom šokovaný uvedomil fakt, že je  pre ruského voliča celkom neznámou osobou a tak sa rozhodol z volieb vlastne s hanbou utiecť a k voľačonu len máličko inému sa odhodlal aj kandidát zo Strany sociálnych reforiem Stanislav Poliščuk, čo svoje nádeje celkom stotožňuje s menom Putin a je ešte aj akože veľkorysým darcom všetkého čo jeho jest  a tejto osobnosti ponúka celý svoj predvolebný program, čo je svojim spôsobom voľačo skôr tajomné a záhadné, než čo len troška hodnotné…

Nuž a teraz teda to podstatné, voľby v Rusku budú 18. marca, čo je nedeľa, kampaň trvá už od 18. decembra, nemáme o nej takmer žiadne informácie čo dokazuje, že je to všetko OK a nepochybujem, že meno favorita, ktorým je samozrejme súčasný prezident Vladimír Putin, s predpokladaným výsledkom podpory dvoch tretín voličov v Rusku všetci poznáte a aby som tomu predsa len dal voľačo ako ozdobu v podobe rarity s voľbami spojenými, je tu verejne produkovaný postoj biskupa pravoslávia, že on veru Putina voliť nebude, lebo je to vraj návrat do temných čias tejto krajiny a aj rozhodnutie najvyšších súdnických verdiktov v krajine, že  ten rebel Navaľnyj  je z volieb definitívne vylúčený a tým je daná záruka, že sa nič nepredvídané naozaj nemôže stať!!!

Teda tak, povedané a aj napísané je to celkom bezozvyšku, 80% ruských voličov si svojho staronového prezidenta, ktorému ten súčasný mandát vyprší 7. mája zvolí až do roku 2024 a jeho 65 rokov vo funkcii hlavy štátu sa potom zveľadí o rok cez sedemdesiatku a to už je voľačo hodné  naozaj dobrej pamäti, čo poviete… Alebo aj ináč, dá sa to naozaj vnímať veru aj tak, že pre tých naozaj vyvolených je v tom nádej stať sa pri správnej réžii  prezidentom na veky vekov!

Aj všedný život zaslúžilého seniora môže byť voľačo na mnoho spôsobov. . .

15.10.2018

Budem dôveryhodný, s ohľadom na vzťahy so svojim pokrvným potomstvom je môj život stále voľačím celkom plnohodnotným, dve dcéry už sú nielen perfektné maminy mojich štyroch vnúčat, ale viac »

Ako dobre, že vo vláde má SR aj akceptovaných diplomatov. . .

14.10.2018

Jasné, keď sa čitateľ tejto úvahy nad tým konštatovaním čo len máličko zneistí aj prekvapí a začne triediť a rátať, kto sú to a koľko ich teda máme rýchlo objaví, že klasika poučky viac »

Prezidentov krajín V4 sme mali u nás na školení. . .

13.10.2018

To viete, hovorí sa tomu klasika zveličovania, občas sa to píše aj v uvodzovkách, aby sa čitateľovi prezentovala povinnosť autora takéhoto textu predviesť mu celkom presvedčivo, že si naozaj viac »

Pavlo Klimkin

Klimkin naznačil pokrok v rokovaniach s Maďarskom o Zakarpatskej oblasti

15.10.2018 18:33

Maďari sa sťažujú na jazykovú a kultúrnu diskrimináciu zo strany ukrajinských úradov.

BRITAIN-EU/

Nikto nevie ako. Ale o brexite sa musí rozhodnúť

15.10.2018 18:25

Nikto nechce a nemôže cúvnuť. Bez veľkého kompromisu sa však rokovania o brexite blížia k nedohode.

parlament, danko,

Ťahanice o Dankovu rigoróznu prácu

15.10.2018 18:23

Na zverejnenie práce vyzval predsedu Národnej rady aj rektor banskobystrickej UMB.

hasič, požiar, les

Hasiči zasahujú pri požiari lesného porastu nad Hnúšťou

15.10.2018 18:07

Požiar je v ťažko prístupnom lesnom teréne. Na mieste zasahuje 15 príslušníkov Hasičského a záchranného zboru.